Главная Избранное Продать Сообщения Войти

Сеялка Maschio Gaspardo Gigante 2011
Днепр, Днепропетровская обл.

Сохранить
2 381 500 грн 59 627 $ 55 000 €
Прицепная Зерновая Пневматическая Для посевной и посадочной
Александр
Продавец
Александр Работает с RIA.com 10+ років Другие предложения продавца (9)
Показать номер
Другие предложения продавца (9)
Сохранить
Технические характеристики Сеялка Maschio Gaspardo Gigante 2011
 • Основные
  Производитель Maschio Gaspardo
  Модель Gigante
  Год 2011
 • Специальные технические характеристики
  Рабочая ширина обработки, мм 9000
  Рекомендуемая мощность трактора, л.с. 250
 • Характеристики технического состояния
  Состояние техники Б/у

Комментарий продавца

Можливий обмін на іншу техніку. Причіпна зернова сівалка, 9 м , міжряддя 18 см, 50 рядів, обэм бункера для добрив 1783л, для зерна 3566 л, ширина в транспортному положенні 5 м, маса сівалки 11 т, агрегатується з тракторами від 250 к.с. ноутіла, загрузний шнек, після капремонту.
Сівалка GIGANTE призначена для прямого посіву зернових, ріпаку та інших культур з одночасним внесенням мінеральних добрив. Висіваючий апарат підходить для будь-якого типу ґрунтів: від твердих до грунтів з мінімальною обробкою з різною структурою.
Висів сівалкою в нерозпушений ґрунт знаходиться в числі методів з низьким впливом на навколишнє середовище та дбайливим ставленням до родючості ґрунту. Підготовка грунту для висіву за наявності поверхні рослинних залишків входить у розряд методів «збереження грунту». Даний метод запобігає будь-якій формі втрати ґрунту через ерозію, зменшує зайве ущільнення ґрунту, сприяє збільшенню накопичення вологи.
Використання однодискового сошника знижує випаровування вологи (немає перемішування вологих нижніх шарів ґрунту із сухими верхніми шарами), сприяє саморегулюванню температури ґрунту, покращує діяльність як аеробних, так і анаеробних мікроорганізмів. Даний метод набуває все більшої популярності, у зв'язку зі збільшенням температурних режимів та зменшенням кількості вологи в період посіву та вегетації культур. Висіваючий елемент не тільки ріже залишки (тиск на сошник близько 300 кг), але й сприяє рівномірному проникненню в будь-який профіль ґрунту на задану глибину.

Объявление создано: 26.04.2024 Просмотров предложений: 51 Добавленных в избранное: 1 ID предложения: 350002071

Похожая сельхозтехника

Предложения продавца

Оцените удобство использования AGRO.RIA?
Насколько эта страница удобна и полезна вам?
slonik_events