Головна Обране Продати Повідомлення Увійти

Сільгосптехніка з компенсацією 25% 699 пропозицій

← Назад
Фільтр
Програма компенсації 25%
звичайне

Перелік української техніки — купуй з 25% компенсацією

Діє державна програма часткової компенсації вартості сільгосптехніки та обладнання вітчизняного виробництва
Детальніше про програму
Demetra Elvorti Harvest Maans Sunfloromash ІСМ Промінь БілоцерківМАЗ Дивитись усі
Demetra Elvorti Harvest Maans Sunfloromash ІСМ Промінь БілоцерківМАЗ Велес-Агро Завод Кобзаренка Орiхiвсiльмаш Ремсинтез Укр.Агро-сервіс ХТЗ Херсонмаш
1 2 3 4 5 ... 35
Показувати по 20 оголошень
Підпишіться на пошук Та отримуйте нові пропозиції за цим запитом
Підписатись на пошук
Оцініть зручність користування AGRO.RIA?
Наскільки ця сторінка зручна та корисна для вас?

Компенсація за придбання сільгосптехніки українського виробництва

У розділі «Зроблено в Україні» на AGRO.RIA зібрано сільгосптехніку, за яку можна отримати компенсацію у розмірі 25 %. Сільгоспвиробники тепер мають можливість отримати компенсацію у розмірі 25% вартості сільгосптехніки українських виробників. До списку увійшли тисячі моделей, і ця кількість зростає.

Про програму компенсації

Програма часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва сприяє надходженню інвестицій в галузь, створенню робочих місць та додаткових доходів до бюджетів усіх рівнів. Завдяки державній компенсації на сільгосптехніку аграрії, що купуватимуть у виробників, внесених до переліку, заощадять на придбанні 25%. Також може зменшитись імпорт сільськогосподарської техніки та обладнання. Потрібно лише обрати техніку з затвердженого переліку, придбати та отримати компенсацію вартості сільськогосподарської техніки.

Хто може отримати компенсацію?

Учасниками програми компенсації за придбання сільгосптехніки українського виробництва можуть бути юридичні особи та фізичні особи - підприємці, чия основна діяльність полягає в постачанні сільськогосподарських товарів. 

Вимоги та критерії для отримання компенсації

Для отримання часткової компенсація вартості сільськогосподарської техніки необхідно відповідати певним вимогам, серед яких – придбання лише української сільгосптехніки.  

Компенсацію не можуть отримати:

 • сільгоспвиробники, які стали об'єктом справи про банкрутство або були визнані банкрутами, а також ті, які перебувають на етапі ліквідації;
 • сільгоспвиробники, які мають прострочену більш ніж 6 місяців заборгованість перед держбюджетом, Пенсійним фондом та фондами загальнообов'язкового державного соцстрахування, що підтверджується відповідними органами ДФС.

Техніка, що підлягає компенсації

До переліку техніки з 25 % компенсацією, входять різноманітні види сільськогосподарської техніки та обладнання, вироблені на території України. Перелік сформований Мінекономіки. Ознайомитись з ним можна на сайті Міністерства аграрної політики і продовольства України.

Як отримати компенсацію на сг техніку

Для того щоб скористатися 25% компенсацією на сільськогосподарську техніку, сільгоспвиробник виробник повинен вибрати постачальника з переліку на сайті Міністерства економіки, придбати необхідну техніку та подати заявку та відповідні документи до уповноваженого банку

Щоб скористатись програмою компенсації, потрібно:

 1. Ознайомитись із переліком виробників техніки, що беруть участь у цій програмі.
 2. Обрати техніку одного із перелічених виробників на AGRO.RIA. 
 3. Оплатити техніку чи устаткування через уповноважений банк
 4. Подати до цього банку заявку на компенсацію та документи, що підтверджують придбання:
  - Копію платіжного документа, що підтверджує оплату
  - Акт прийому-передачі техніки або обладнання
  - Свідоцтво реєстрації транспорту, якщо така техніка підлягає обов'язковій реєстрації
 5. Отримати компенсацію на власний рахунок в банку 

Можливість придбати сільськогосподарську техніку з компенсацією в Україні є важливим кроком у підтримці розвитку українського агропромислового сектору. Використання цієї програми дозволяє підвищити ефективність виробництва та стимулює розвиток внутрішнього ринку сільськогосподарської техніки. Обирайте якісну техніку у перевірених продавців на AGRO.RIA та ефективно господарюйте на вільній, незалежній, родючій Українській землі.