Головна Обране Продати Повідомлення Кабінет

Борона — 146 оголошень

146 пропозицій
← Назад
Ще параметри Підписатись на пошук
Борона Очистити
звичайне
Demetra РБН 2020 - фото
Нова

Борона Demetra РБН 2020

6 554 $ 6 400 € 264 000 грн
Кропивницький 90 к. с. 1 100 кг
Ротаційна борона, навісна, універсальна призначена для суцільної та міжрядної обробки будь-яких культур зернових, сої, просапних культур, овочів і т. д. на всіх типах ґрунтів. Також цей агрегат використовується для механічної боротьби з бур'янами і заглиблення в ґрунт пожнивних залишків. Робочий орган секції оснащений штампованим зубом , конструктивно ідентичним робочим органам борони John Deere. А так само перевагою є те, що верхня частина стійки встановлена на двох пошипниках кочення, маятниковий механізм робочих органів так само встановлений на двох підшипниках кочення виняток жодних люфтів збільшує ресурс даного агрегату ? На кронштейні опорного колеса встановлено гвинт регулювання висоти, що забезпечує максимально точне налаштування глибини обробітку грунту Чим вище швидкість, тим сильніше розпушується грунт маятник на двох зірочках забезпечує копіювання рельєфу грунту і однакову глибину обробки по всій ширині.
3 роки і 3 місяця тому
Завод Мороза БР 2022 - фото
Нова

Борона Завод Мороза БР 2022

5 462 $ 5 333 € 220 000 грн
Запоріжжя 6 000 мм 120 к. с. 23 шт
Борона ротаційна БР-6 призначена для повного і міжрядного обробітку грунту, на яких проростають всі види культур: зернові, бобові, злакові та ін. в досходовий і післясходовий період з метою: – Знищення льодяної кірки. – Передпосівна підготовка грунту. – Руйнування поверхневої кірки на грунті глибиною від 2 до 10 см, а також якісного її мульчування. – Знищення бур’янів на стадії ниткоподібних сходів. – Розпушування грунту і насичення його вологою і повітрям (принцип аерації за технологією мікровибухи для насичення ґрунту азотом). Завдяки правильно розрахованій формі зубів робочого колеса борони та їх кількості досягається максимальне рихлення шару грунту. Це дозволяє зменшити опір агрегату, що в свою чергу зменшує витрати палива на гектар. Особливістю цієї борони ротаційної БР-6 є можливість боронування як до появи сходів, так і після неї. Борона обробляє навіть найважчих грунтів з товстою кіркою та великою кількістю бур’янів. Її рама виготовлена з цільної труби, що підвищує міцність конструкції в 4 ра
7 місяців тому
Завод Мороза БР 2022 - фото
Нова

Борона Завод Мороза БР 2022

6 703 $ 6 545 € 270 000 грн
Запоріжжя 6 000 мм 120 к. с. 13 шт
Борона ротаційна БР-6Г призначена для повного і міжрядного обробітку грунту, на яких проростають всі види культур: зернові, бобові, злакові та ін. в досходовий і післясходовий період з метою: – Знищення льодяної кірки. – Передпосівна підготовка грунту. – Руйнування поверхневої кірки на грунті глибиною від 2 до 10 см, а також якісного її мульчування. – Знищення бур’янів на стадії ниткоподібних сходів. – Розпушування грунту і насичення його вологою і повітрям (принцип аерації за технологією мікровибухи для насичення ґрунту азотом). Завдяки правильно розрахованій формі зубів робочого колеса борони та їх кількості досягається максимальне рихлення шару грунту. Це дозволяє зменшити опір агрегату, що в свою чергу зменшує витрати палива на гектар. Особливістю цієї борони ротаційної БР-6Г є можливість боронування як до появи сходів, так і після неї. Борона обробляє навіть найважчих грунтів з товстою кіркою та великою кількістю бур’янів. Її рама виготовлена з цільної труби, що підвищує міцність конструкції в 4 рази.
7 місяців тому
Demetra РБН 2020 - фото
Нова

Борона Demetra РБН 2020

6 554 $ 6 400 € 264 000 грн
Кропивницький 90 к. с. 1 100 кг
Ротаційна борона, навісна, універсальна призначена для суцільної та міжрядної обробки будь-яких культур зернових, сої, просапних культур, овочів і т. д. на всіх типах ґрунтів. Також цей агрегат використовується для механічної боротьби з бур'янами і заглиблення в ґрунт пожнивних залишків. Робочий орган секції оснащений штампованим зубом , конструктивно ідентичним робочим органам борони John Deere. А так само перевагою є те, що Верхня частина стійки встановлена на двох пошипниках кочення, маятниковий механізм робочих органів так само встановлений на двох підшипниках кочення виняток жодних люфтів збільшує ресурс даного агрегату ? На кронштейні опорного колеса встановлено гвинт регулювання висоти, що забезпечує максимально точне налаштування глибини обробітку грунту Чим вище швидкість, тим сильніше розпушується грунт маятник на двох зірочках забезпечує копіювання рельєфу грунту і однакову глибину обробки по всій ширині.
3 роки і 3 місяця тому
1 2 3 4 5 ... 8
Фільтр
slonik_events