Головна Обране Продати Повідомлення Увійти

Борона ЕМЗ БЗШ 2024
Дніпро, Дніпропетровська обл.

Зберегти
840 000 грн 20 563 $ 18 915 €
На техніку діє програма державної компенсації - 25%
Нова Ціна з ПДВ Причіпна Зубова Грунтообробна Для передпосівної обробки грунту
Виктор
Продавець
Виктор Працює з RIA.com 9+ років Інші пропозиції продавця (83)
Показати номер
Інші пропозиції продавця (83)
Зберегти
Технічні характеристики Борона ЕМЗ БЗШ 2024
 • Основні
  Виробник ЕМЗ
  Модель БЗШ
  Рік 2024
 • Вага та об'єми
  Споряджена вага, кг 4200
 • Габарити та розміри
  Транспортна ширина, мм 2400
 • Експлуатаційні характеристики
  Робоча швидкість, км/год 15
 • Спеціальні технічні характеристики
  Кількість робочих органів, шт 784
  Кількість рядків, шт 16
  Максимальна ширина захвату, м 12.35
  Рекомендована потужність трактора, к.с. 180
  Робоча глибина обробки, мм 90
  Робоча ширина обробки, мм 12000
 • Характеристики технічного стану
  Стан техніки Нова

Коментар продавця

Борона зубова шлейфова БЗШ-12 . Борона зубовашлейфова БЗШ-12 – цесільськогосподарськазубова борона призначена для ранньовесняноїобробки грунту, закриттявологи, вирівнювання поверхні поля, передпосівноїпідготовкиполів, обробкапарів. Борона зубова БЗШ-12 має 16 рядний зубовий шлейф с кутом роботи 45 і 67 градусів, зуб виготовлений зі сталі марки 65г і загартований . Борона зубовашлейфоваяБЗШ підпадає під програму частковоїдержавноїкомпенсації 25-40% . Виробництво. Гарантія.. Основною метою роботиданого агрегату є:створеннярівномірногопухкого шару ґрунту, випаровуваннявологи, частковезнищеннясходівбур'янів, руйнуваннягрунтовоїкірки, закладеннямінеральних добрив, обробкаозимихзернових культур на підвищенихшвидкостях, закриттягрунтовихгербіцидів, боронуванняпосівівозимих і просапнихпарів, оранка.Технічна характеристика шлейфової зубової борони БЗШ-12 
  БЗШ -12
Тип Причіпна
Ширина обробки 12,35 м
Потужність трактора від 180 л. с.
Робочашвидкість 8-15 км/год
Глибинаобробки 4-9 см
Кут атаки 45°; 67°
Кількістьрядівзубів 16
Транспортна ширина 2,4 м
Маса кг. 4200
Відмітніособливостізубової борони шлейфовой (важкої) БЗШ полягають у наступних конструктивно-технологічнихрішеннях, щодозволяютьзначнозбільшитинадійність і робочий ресурс, такожполіпшитиремонтопридатність.
• Зуб виготовлений з квадрата марки сталі 65Г з відповідноютермообробкою. Використання квадрата фрезерованого по двом сторонам на гострий клин, забезпечує роботу ріжучоїграні квадрата і клиновийробочоїповерхні з ефектом самозатачивания. Гострий клин легко проникає в грунт.
• При використанні в якостінесучої балки зубівтовстостінної труби квадратного перетину, стало можливимвиконання в однійстінці труби орієнтує квадратного отворуперерізом 16х16, що в свою чергудозволяєуникатинебезпечногоперехідногоперерізу зуба в зоні квадрат різьблення.
• Ланки, щозбираютьнесучібруси в шлейф виготовлені з міцноїлистовоїбористойсталі марки 30Г2Р, використовуваної для виготовленнядисківборін, лап. Такожрамковаконструкція ланки надає шлейфу стійкість при роботі без знесенняслід у слід. Кріплення ланки до зубовоїбалці з допомогоюоб'ємних осей значнопідвищуєремонтопридатність сайту.
• Штамповані з листовоїсталіупори, встановлені на зубовоїбалцізабезпечуютьнеобхідний кут установки зубів (23° або 45° відвертикалі) .
• Схема розташуваннязубівпри межосевом відстанісусідніх в планізубів 25 мм і діагоналі квадрата 22 мм забезпечує практично повнеперекриттяробочоїзони по всійширині захвату при конструкції шлейфу, щоскладається з десяти несучихбрусів з зубцями.
• Несуча рама дозволяєвстановлюватидодатковоємності і системи для внесеннянеобхідниххімікатів і добрив.

Оголошення створене: 14.05.2024 Переглядів пропозиції: 39 Доданих в oбране: 0 ID пропозиції: 350004278
Сільгосптехніка у лізинг зі знижкою 30% Компенсація -30% на послуги лізингу для ФОП та юридичних осіб, завдяки підтримці проєкту USAID
Борони в лізинг
Отримайте компенсацію 25% вартості цієї сільгосптехніки Діє державна програма часткової компенсації вартості сільгосптехніки та обладнання вітчизняного виробництва

Схожа сільгосптехніка

Пропозиції продавця

Інші моделі ЕМЗ

Оцініть зручність користування AGRO.RIA?
Наскільки ця сторінка зручна та корисна для вас?