Головна Обране Продати Повідомлення Увійти

Сівалка СЗС 21 2023
Новий Буг, Миколаївська обл.

Зберегти
1 грн 0 $ 0 €
Нова Навісна
Василь
Продавець
Василь Працює з RIA.com більше року Інші пропозиції продавця (34)
Показати номер
Інші пропозиції продавця (34)
Зберегти
Технічні характеристики Сівалка СЗС 21 2023
 • Основні
  Виробник СЗС
  Модель 21
  Рік 2023
 • Спеціальні технічні характеристики
  Рекомендована потужність трактора, к.с. 90
 • Характеристики технічного стану
  Стан техніки Нова

Коментар продавця

Висіваюча секція А-03А (Сошник анкерний А-03) на паралелограмній підвісці.
Придназначена для встановлення на сівалки стерньові СЗС-2,1 (СТС-2) та СКП-2,1 та їх модифікації замість стійок зі стрільчатими лапами та анкерними сошниками А-04, безпосередньо на раму з труби з перетином 80х80 мм. Секція А-03 має власний кронштейн кріплення та паралелограмну підвіску оснащену високоресурсними полімерними підшипниками, що не потребують змащення протягом усього терміну служби. Осі шарнірів підвіски виготовлені з конструктивної сталі марки Ст.45 яка збільшує в рази термін експлуатації. Пружина висівної секції виготовлені з пружинної сталі марки 60С2А розраховані задля забезпечення зусилля прикочування рядка не більше від 30 до 150 кГс і має механізм регулювання зусилля.

Підвіска сошника оснащена дисковим ножем виготовленим з сталі Ст.65Г, який перерізає пожнивні залишки та коріння рослин, що перебувають у поверхневому шарі ґрунту. Ступиця підвіски складається з двухрядного кулькового закритого необслуговуючого підшипника,стопорного кільця,валу і т.д. На одній ступиці з диском закріплені реборди, які виконують три функції: перша – перекочуючись по поверхні ґрунту, забезпечують копіювання мікрорельєфу поля, друга – притискають пожнивні залишки, полегшуючи їх перерізання та третя – створюють напруги стиснення в поверхневому шарі ґрунту, що дозволяє анкерному сошнику прорізати акуратну борозенку з незначним розпушуванням ґрунту. Реборди виконані у вигляді скоб, що запобігає налипанню на них грунту.

Анкерний сошник, що встановлюється на секції А-03, призначений для сім'япроводів із зовнішнім діаметром 32 мм. Насінняпровод затискається кріпильним елементом між двома штампованими пластинами, що утворюють розтруб для виходу насіння в ґрунт, відстань між цими пластинами на виході становить 12 мм. Робоча наральникова частина анкерного сошника захищена пластиною із спеченого твердого сплаву на основі карбіду вольфраму та кобальту, ширина пластини 18 мм. Пластина має набагато більшу зносостійкість у порівнянні із загартованною стальлю і наплавлюваним твердим сплавом типу «сормайт».

Слідом за висівною анкерною секцією можливо встановити колесо пальцеве 305х80 мм. Колесо повністю сталеве. Периферія колеса його робоча частина нагадує "ялинку", а слід від нього - курячий слід (деякі імпортні аналоги називають Chiken Tracker). Особливість колеса в тому, що опорні поверхні колеса мають малу пляму контакту з ґрунтом, хоча в сукупності колесо має непогану опорну площу. «Стиглий» ґрунт на колесо практично не налипає. При роботі на ґрунтах із високою вологістю рекомендується встановлювати чистик на колесо. За допомогою чистика колесо добре очищається на відміну від коліс з гумовим бандажом, при роботі яких з чистиком часто спостерігається заклинювання ґрунту з рослинними рештками між чистиком та шиною, та гальмування колеса.

При цьому індивідуальне колесо виконує як функцію копіювання мікрорельєфу поля, забезпечуючи рівномірний хід сошника на встановленій глибині, так і функцію прикочування із заданим зусиллям покладеного сошником насіння в рядок.

Також можна змінити зусилля прикочування одночасно на всіх секціях, піднявши або опустивши раму сівалки.

Глибина загортання насіння регулюється в діапазоні від 1 до 10 см зміною положення колеса, що прикочує щодо наральника анкерного сошника у вертикальній площині. Відрегулювати глибину загортання насіння можна, переставивши колесо в одне з десяти отворів, розташованих через 1 см.

Загалом сошник А-03А встановлюється на стерньові сівалки типу СЗС, але його відмінною особливістю є те, що А-03А може бути адаптований і до рам посівних комплексів культиваторного типу, тобто може бути встановлений на любу сівалку, яка вже є у фермерському господарстві або в сільськогосподарському підприємстві.

 Особливості та переваги А-03:
 Встановлюється на раму сівалки.

Полімерні підшипники шарнірів.

Висока зносостійкість робочої частини сошника.

Висока рівномірність закладення насіння по глибині.

Вузька робоча частина дозволяє менше розкривати борозенку.

Ступиця колеса, що прикочує на радіальних закритих підшипниках, захищених від попадання пилу і бруду подвійним манжетним ущільненням.

Не потребує обслуговування.

Технічні характеристики А-03А:

 Встановлюється сошник на раму із профтруби 80х80 мм.

Глибина посіву насіння регулюється в діапазоні 0...10 см - 10 положень( через 1 см.)

Хід сошника при копіюванні у вертикальній площині 180 мм.

Ширина анкера 16 мм.

Діаметр отвору під сім'япровід 32 мм.

Ширина виходу для насіння із сошника 12 мм.

Дисковий ніж 406х5 мм

Реборда дискового ножа 320х60 мм   

Зусилля механізму копіювання (на дисковий ніж) до 270 кгс                                                                                           

Прикочувальне колесо пальцеве 305х80 мм .

Захист від каміння: зрізний болт

Зусилля прикочування (на колесі, що прикочує) до 90 кГс

Колесо, що прикочує (цільнолита гума) 305х25 мм

 Опції А-03:
 Колесо, що прикочує з шиною атмосферного тиску 320х50.

Чистик колеса, що прикочує.

Ціна договірна

Оголошення створене: 03.05.2024 Переглядів пропозиції: 282 Доданих в oбране: 7 ID пропозиції: 350003876

Схожа сільгосптехніка

Пропозиції продавця

Інші моделі СЗС

Оцініть зручність користування AGRO.RIA?
Наскільки ця сторінка зручна та корисна для вас?
slonik_events