Головна Обране Продати Повідомлення Увійти

Зерносушарка РЗС Маш Буд СЗБ-10 2024
Ромни, Сумська обл.

Зберегти
550 000 грн 13 547 $ 12 480 €
Нова Ціна з ПДВ
Олена
Продавець
Олена Працює з RIA.com 3+ місяця Інші пропозиції продавця (5)
Показати номер
Інші пропозиції продавця (5)
Зберегти
Технічні характеристики Зерносушарка РЗС Маш Буд СЗБ-10 2024

Коментар продавця

Осовною особливістю зерносушарки є виготовлення з жароміцної нержавіючої сталі, товщина зернового стовпа, що становить 85мм, датчики температур у гарячій та зоні охолодження, а також вітрозахист зерносушарки.
Саме ці параметри визначають: знасну економію палива; скорочення періоду часу, за який зерно висушується; велику швидкість прогріву зернових; подібне конструкторське рішення дозволяє скоротити витрати обов'язкових витратних матеріалів на 20%.
Теплогенератор на твердому паливі виготовляється з жароміцної нержавіючої сталі з системою рекупації тепла, що дозволяє значно продовжити термін експлуатації всього зерносушильного комплексу з максимальною віддачею для Вас. Ми включили подібну опцію у всі моделі зерносушарок. Ви можете придбати теплогенератори, що працюють на різних видах палива. Наші сушарки з оцинкованої листової сталі також можуть додатково комплектуватися системою протипожежної безпеки та потоковим вологоміром. У зерносушильний комплекс входить шахта, теплогенератор, норія та цифровий пульт управління з індексацією гарячої та холодної зони у шахті.

Оголошення створене: 26.05.2024 Переглядів пропозиції: 12 Доданих в oбране: 0 ID пропозиції: 350006754

Схожа сільгосптехніка

Пропозиції продавця

Інші моделі РЗС Маш Буд

Оцініть зручність користування AGRO.RIA?
Наскільки ця сторінка зручна та корисна для вас?