Главная Избранное Продать Сообщения Войти

Жатка Sunfloromash Flora Corn 870 2024
Киев, Киевская обл.

Сохранить
1 350 000 грн 34 031 $ 31 675 €
На технику действует программа государственной компенсации - 25%
Новая Под заказ С Украины·1 дней Навесная Кукурузная Для сбора урожая
Игорь Юрьевич Меньшов
Продавец
Игорь Юрьевич Меньшов Работает с RIA.com 9+ років Другие предложения продавца (13)
Показать номер
Другие предложения продавца (13)
Сохранить
Технические характеристики Жатка Sunfloromash Flora Corn 870 2024
 • Основные
 • Вес и объемы
  • Снаряженный вес, кг 2700
  Специальные технические характеристики
  • Ширина междурядий, мм 70
  Характеристики технического состояния
  • Состояние техники Новая

Комментарий продавца

Жатка для кукурудзи моделі Sunfloro Flora corn 870
Кукурудзяна жниварка Sunfloro Flora corn 870 адаптована до всіх моделей зернозбиральних комбайнів. Відмінною рисою жниварки для кукурудзи Flora Corn є дбайлива взаємодія з урожаєм, що знижує втрати зерна кукурудзи у полі. Основні переваги жниварок для кукурудзи Flora Corn – це легкість, міцність та надійність при експлуатації.

Всі приводні вузли агрегату виконані з високоміцних матеріалів європейського виробництва, а редуктори подрібнювача жниварки та редуктора приводу русел виготовляються у Німеччині. Ось чому жниварка для збирання кукурудзи Flora Corn може скласти конкуренцію всім відомим виробникам техніки для сільського господарства.

Технічні характеристики для збирання кукурудзи Sunfloro Flora corn 870
Параметри Од. вимірювання Flora Corn 870
Кількість рядів шт. 8
Ширина міжряддя див 70
Тип рами
суцільна
Ширіна м 5.75
Вага з подрібнювачем кг 2700
Особливості жниварки для збирання кукурудзи Sunfloro Flora corn 870
На руслах жниварки розташовані механізми керування шириною каналів, регульовані під різні розміри качанів кукурудзи оператором, прямо з кабіни комбайна.
Центральний привід жниварки розташований у масляній ванні, яка не потребує обслуговування. У ній є сопла зниження зайвого тиску під час роботи жниварки. На відміну від більшості виробників у нашій жниварці відсутнє краплинне мастило, яке менш ефективне, а за рахунок повної герметичності бічних щитків, у приводну частину не потрапляє бруд і рослинна маса.
На руслах жниварки встановлені вальці високої якості з п'ятьма планками, які забезпечують ефективне проминання та транспортування стебел. Проста конструкція вальців не вимагає обслуговування та заточування лез, як на вальцях з ножами.
Міцні силіконові вставки, розташовані між і над носками жниварки, запобігають випаданню качанів кукурудзи за межі жниварки.
Подача стебла виконується міцними зносостійкими ланцюгами з лопатками, що подають, що приводять в дію саморегульовані і самоочищаються натягувачі зірочок ланцюгів.
При необхідності можна вимкнути редуктори подрібнювача, причому кожного окремо.
Номінальна швидкість обертання редуктора подрібнювача становить 2700 обертів на хвилину. Його розташування в зоні видавлювання качанів, дозволяє якісно подрібнювати все стебло під самий корінь і перетворювати його на мульчу, яка перегниває за одну зиму. Не потрібно додатково проходити дискатором, що значно зменшує витрати. Висока швидкість обертання валів унеможливлює намотування листостеблової маси.
Шнек, що подає, з витками більшого діаметру забезпечує безперервний потік рослинної маси в похилу камеру комбайна і забезпечує повне завантаження зернозбиральних комбайнів.
Міцна рамна конструкція жниварки значно продовжує термін її експлуатації. Рама витримує великі навантаження під час вібрації комбайна, пов'язані з нерівністю полів.

Объявление создано: 20.04.2024 Просмотров предложений: 16 Добавленных в избранное: 0 ID предложения: 350004678
Сельхозтехника в лизинг со скидкой 30% Компенсация -30% на услуги лизинга для ФЛП и юридических лиц, благодаря поддержке проекта USAID
Получите компенсацию 25% стоимости этой сельхозтехники Действует государственная программа частичной компенсации стоимости сельхозтехники и оборудования отечественного производства

Похожая сельхозтехника

Предложения продавца

Оцените удобство использования AGRO.RIA?
Насколько эта страница удобна и полезна вам?
slonik_events