Головна Обране Продати Повідомлення Увійти

Борона Агротехкомплект БДФП 2024
Кам'янське (Дніпродзержинськ), Дніпропетровська обл.

Зберегти
154 000 грн 3 853 $ 3 549 €
На техніку діє програма державної компенсації - 25%
Нова Ціна з ПДВ Причіпна Дискова Грунтообробна
Олег Zaichenko
Продавець
Олег Zaichenko Працює з RIA.com 2+ місяця
Показати номер
Зберегти
Технічні характеристики Борона Агротехкомплект БДФП 2024
 • Основні
  Модель БДФП
  Рік 2024
 • Вага та об'єми
  Споряджена вага, кг 1400
 • Спеціальні технічні характеристики
  Діаметр диска, мм 650
  Максимальна ширина захвату, м 7
  Рекомендована потужність трактора, к.с. 80
  Робоча глибина обробки, мм 180
  Робоча ширина обробки, мм 2400
 • Характеристики технічного стану
  Стан техніки Нова

Коментар продавця

Борона дискова причіпна - БДФП
Борона містить два ряди дисків, кожен з яких розташований на індивідуальній стійці, що кріпиться до бруса двома Г-подібними скобами (діаметр 20 мм).
Брус рами - 100х100мм. Товщина металу - 8мм., Підшипниковий корпус стійки не обслуговуємий. підшипник в корпусі – 6У537909КС17 дворядний роликовий (внутрішній діаметр 49мм., зовнішній діаметр 84мм.,ширина 43мм.,вага 0,941кг.). Підшипники в корпусі котка - 22308. Сферичний диск "ромашка" діаметром 650 мм., товщина загартованної сталі - 6мм.
За допомогою талрепів проводиться регулювання висоти ходу (глибини обробки) пластинчастого котка діаметром 400 мм. (пластина 40х8мм.) Коток без валу в середині, що сприяє незабиванню його рослинними залишками.
Борона призначена для суцільної та передпосівної обробки ґрунтів різного механічного складу під технічні, зернові та кормові культури та з подрібненням та закладенням у ґрунт рослинних залишків (освіження задернілих лук) у різних агротехнічних схемах. Регульована глибина обробки становить від 8 до 18 см.
Причіпна Борона БДФП виготовляється з робочою шириною від 2.4 до 4.2 метрів. Комплектується пластинчастими циліндричними котками діаметром 400мм.
Борона містить два ряди дисків, кожен з яких розташований на індивідуальній стійці, що кріпиться до бруса двома Г-подібними скобами (діаметр 20 мм). Ця система виключає забивання міждискового простору. Борона може експлуатуватися у всіх ґрунтово-кліматичних зонах, де вологістю ґрунту не більше 27 відсотків і з твердістю ґрунту не більше 3,5 МПа, а так само не рекомендується експлуатація даної борони в районах зі значними кам'янистими включеннями. За рахунок використання у конструкції індивідуальних стійок фронтальна борона може використовуватися на високих робочих швидкостях – до 14 км/год.
Дисковий робочий орган, що є встановлений на маточині вирізний сферичний диск (ромашка), діаметром 650 мм. і товщиною 6 мм., з внутрішнім заточенням по всьому контуру. Завдяки особливій геометрії трубчастої стійки встановлений під оптимальним кутом атаки до лінії тяги та кутом до вертикалі, що забезпечує якісне подріблення та оборот пласта, що зрізається.
Корпус стійки не обслуговуємий, підшипник в корпусі – 6У537909КС17 дворядний роликовий (внутрішній діаметр 49мм., зовнішній діаметр 84мм.,ширина 43мм.,вага 0,941кг.).
На відміну від подібних борін інших виробників конструкції даної борони використовуються диски ромашка (вирізні сферичні) діаметром 650 мм, товщиною 6мм, виготовлені зі сталі марки 65Г. Під час виготовлення диски термічно обробляються, що забезпечує твердість 36-42 HRC.
Чистик двома болтами з квадратним підголовниками кріпиться до кронштейна з двома пазами, який у свою чергу приварений до стійки і при роботі борони очищає робочий орган (диск БДФ ромашка) від налипання ґрунту, намотування рослин, забивання пожнивних залишків, а також спрямовує потік ґрунту в бік дробу і обертаючи його.
Задні котки борони забезпечують виконання двох функцій:
дроблять ґрунт
ущільнює та вирівнює поверхню
Крім вищезгаданих функцій за допомогою котка для навісних борін виставляється глибина обробітку ґрунту, який варіюється, як зазначено вище від 8 до 18 см.
Необхідна глибина розпушування та стабільний хід агрегату борона-трактор забезпечується талрепом (гвинтовий механізм з правим і лівим різьбленням), який забезпечує регулювання вертикального положення котка.
Підшипники в корпусі котка – 22308.
Борона агрегатується із оснащеними гідросистемою тракторами потужністю від 80 (для причіпної борони БДФП-2,4) до 200 (для причіпної борони БДФП-4,2) кінських сил залежно від ширини захвату зброї.
За допомогою талрепів проводиться регулювання висоти ходу (глибини обробки) пластинчастого котка діаметром 400 мм. (пластина 40х8мм.) Коток без валу в середині, що сприяє незабиванню його рослинними залишками.
Конструкція кріплення котка дозволяє зміщувати (передвігати) коток вліво або вправо (за потреби).
Виробляємо наступну техніку:
-Борона дискова причіпна з котком, що прикочує від 2,4 до 7,0 м.
-Борона дискова начіпна котком, що прикочує від 1,8 до 3,1 м.
- Культиватори три та чотирирядні КППО (причіпний, начіпний) з котком, що прикочує та пружинно-зубовою бороною.
-Культиватори чотирирядні КГШ (причіпний) з котком, що прикочує та пружинно-зубовою бороною.
-Борона Ротаційна (мотига); 
-Глибокорозпушувач з котком, що прикочує; 
-Агрегат Комбінований глибокорозпушувальний дисколаповий АКГР-2,1 – 4,2 ; 
-Каток подрібнювач рубаючий мульчувач КІП-6.
-Культиватори просапні міжрядні КМН – 4,2; 5,4; 5,6 з міжряддями 450мм. або 700мм і більше.
-Лущильники дискові важкі начіпні та причіпні з котком, що прикочує
 ЛДВ від 2,4 до 8,0 м.
Тел. +********** Олег
+********** (Viber WhatsApp Telegram)
м. Кам"янське (Дніпродзержинськ) Дніпропетровська обл.

Оголошення створене: 01.05.2024 Переглядів пропозиції: 43 Доданих в oбране: 0 ID пропозиції: 350008741
Отримайте компенсацію 25% вартості цієї сільгосптехніки Діє державна програма часткової компенсації вартості сільгосптехніки та обладнання вітчизняного виробництва

Схожа сільгосптехніка

Оцініть зручність користування AGRO.RIA?
Наскільки ця сторінка зручна та корисна для вас?