Головна Обране Продати Повідомлення Увійти

Борона Elvorti БДП 2023
Кропивницький, Кіровоградська обл.

Зберегти
460 000 грн 11 378 $ 10 488 €
На техніку діє програма державної компенсації - 25%
Нова Ціна з ПДВ Причіпна Дискова Грунтообробна
Олександр Слісаренко
Продавець
Олександр Слісаренко Працює з RIA.com 8+ років Інші пропозиції продавця (20)
Показати номер
Інші пропозиції продавця (20)
Зберегти
Технічні характеристики Борона Elvorti БДП 2023
 • Основні
  Виробник Elvorti
  Модель БДП
  Рік 2023
 • Спеціальні технічні характеристики
  Рекомендована потужність трактора, к.с. 90
 • Характеристики технічного стану
  Стан техніки Нова

Коментар продавця

PALLADA - борони дискові, призначені для ресурсозберігаючої передпосівної обробки грунту під посів зернових, технічних та кормових культур, знищення бур'янів і подрібнення пожнивних залишків після збирання посівних культур, а також подрібнення, вирівнювання і ущільнення грунту після дискування.

Борони дискові PALLADA призначені для використання в почвеннокліматіческіх умовах з вологістю ґрунту до 27%, а також на полях з великою кількістю пожнивних залишків.

Кожен диск борони PALLADA встановлений на індивідуальній стійці, що дозволяє бороні працювати на полях з великою кількістю рослинних залишків і бур'янів, виключаючи намотування рослинних залишків на вісь диска і забивання междискових простору, а також забезпечує високу ремонтопридатність агрегату.

На стійки всіх борін моделей PALLADA і ANTARES встановлюються індивідуальні прес-маслянки, які перешкоджають попаданню пилу і бруду під втулку кріплення стійки, що виключає можливість заклинювання в процесі тривалої експлуатації і полегшує настройку.

Нова полегшена конструкція рами. Використання високоміцних труб європейських сталей дозволяє зменшити вагу кострукції рами при одночасному збільшенні її міцності і жорсткості, що призводить до зменшення витрати палива трактора.

На виробництві встановлена ​​лінія порошкового фарбування Ideal-line (Данія). Дана технологія забарвлення дозволяє виробляти якісне лакофарбове покриття з гарантійним терміном служби до 8 років.

Характеристики
Виробник Elvorti
Ширина захвату, м 3,2
Продуктивність, га/год 3,8
Діаметр диска, мм 560
Глибина обробки, см 14
Робоча швидкість, км/год 12
Агрегатується з тракторами, к.с. 90


Оголошення створене: 27.05.2024 Переглядів пропозиції: 35 Доданих в oбране: 0 ID пропозиції: 350001771
Сільгосптехніка у лізинг зі знижкою 30% Компенсація -30% на послуги лізингу для ФОП та юридичних осіб, завдяки підтримці проєкту USAID
Борони в лізинг
Отримайте компенсацію 25% вартості цієї сільгосптехніки Діє державна програма часткової компенсації вартості сільгосптехніки та обладнання вітчизняного виробництва

Схожа сільгосптехніка

Пропозиції продавця

Оцініть зручність користування AGRO.RIA?
Наскільки ця сторінка зручна та корисна для вас?