Головна Обране Продати Повідомлення Увійти

Борона Elvorti Pallada 4000 2024
Кропивницький, Кіровоградська обл.

Зберегти
493 500 грн 12 234 $ 11 283 €
На техніку діє програма державної компенсації - 25%
Нова Причіпна Дискова Грунтообробна Для передпосівної обробки грунту
Компанія APM Group
Компанія
APM Group Працює з RIA.com 2+ місяця
Адреса компанії: Кропивницький, Кіровоградська обл. Холодноярська 190
Інші пропозиції компанії (42)
Показати номер
Інші пропозиції компанії (42)
Зберегти
Технічні характеристики Борона Elvorti Pallada 4000 2024
 • Основні
  Виробник Elvorti
  Модель Pallada 4000
  Рік 2024
 • Вага та об'єми
  Споряджена вага, кг 2130
 • Експлуатаційні характеристики
  Продуктивність, га/год 4.8
  Робоча швидкість, км/год 12
 • Спеціальні технічні характеристики
  Відстань між дисками, мм 250
  Діаметр диска, мм 560
  Кількість дисків, шт 30
  Кількість рядків, шт 2
  Максимальна ширина захвату, м 4
  Рекомендована потужність трактора, к.с. 120
  Робоча глибина обробки, мм 120
  Робоча ширина обробки, мм 4000
  Ширина міжрядь, мм 950
 • Характеристики технічного стану
  Стан техніки Нова

Коментар продавця

Дискова борона призначена для ефективної обробки, з використанням технології землеробства MINI-TILL, та підготовки ґрунту під посів зернових, технічних та кормових культур.

Конструкція PALLADA з роздільним регулюванням кута атаки кожного ряду дисків від 0° до 30° дозволяє швидко і просто здійснити налаштування для роботи при зміні вологості, кількості пожнивних залишків і типу грунту. Таким чином, це сприяє поліпшенню агротехнічних показників обробітку ґрунту, а також зниженню необхідного тягового зусилля трактора. На планці зміни кута атаки дисків встановлені втулки, що полегшують регулювання кута атаки. Малий кут атаки забезпечує поверхневу обробку, а збільшення кута атаки – гарне заглиблення.

На боронах PALLADA кожен диск встановлений на твердій стійці підвищеної міцності гарантує рівномірне обробіток ґрунту з мінімальними гребенями в зоні посіву.

Міцна стійка виготовлена ​​з міцного сталевого кола з кутом вигину 7°, забезпечує роботу на полях з великою кількістю пожнивних залишків без забивання.

Диск з 9 вирізами та унікальною конструкцією пелюсток забезпечує оптимальну якість розрізання та перемішування пожнивних залишків порівняно з аналогічними машинами.

Кут заточування диска 20° – забезпечує надійне заглиблення та перерізання пожнивних залишків, а також рівномірне зношування диска по всій ріжучій кромці, при збереженні його заточування, протягом усього терміну експлуатації.

Причіпні борони не вимагають великого тягового зусилля трактора, це знижує витрати пального та скорочує вартість обробки за 1 га.

ТРИ ОПЕРАЦІЇ ЗА ОДИН ПРОХІД
Зона 1:
– знищення бур’янів, подрібнення пожнивних залишків після збирання посівних культур розпушування поверхневого шару ґрунту до передпосівного стану,
Зона 2:
– вирівнювання рельєфу поля і ущільнення ґрунту котками.

Дискові дворядні борони серії PALLADA оснащені похило-сферичними дисками на індивідуальній стійці діаметром 560 мм, для передпосівної підготовки ґрунту без попередньої оранки та обробітку ґрунту після збирання.

Диски виготовлені з європейських сталей підвищеної твердості із вмістом бору, за рахунок чого збільшується ресурс роботи до 100%. Унікальний метод заточення дисків забезпечує рівномірний знос диску по всій ріжучій кромці зі збереженням його заточування протягом усього терміну служби. Для захисту від підробок ставиться клеймо виробника. Оптимальна кількість вирізів на диску для чудової якості кришіння ґрунту і розрізання післяжнивних залишків.

Ступиця з адаптером під жорстку стійку має високі експлуатаційні характеристики і розроблена FKL для дискових борін серії Pallada та Antares.
Конструкція на основі інтегрованого в корпус дворядного радіально-упорного кулькового підшипника та касетного ущільнення забезпечує виробу більш тривалий термін служби порівняно зі стандартними маточками.

Змащення та ущільнення розраховані на весь термін експлуатації підшипника.

Застосування метизів з класом міцності не нижче 8.8 забезпечує надійність і довговічність експлуатації.

На виробництві встановлена ​​лінія порошкового фарбування Ideal-line (Данія). Дана технологія фарбування дозволяє виробляти якісне лакофарбове покриття з гарантійним терміном служби до 8 років.

Для детальної інформації звертайтеся за телефоном!

Оголошення створене: 12.05.2024 Переглядів пропозиції: 18 Доданих в oбране: 1 ID пропозиції: 350009329
Сільгосптехніка у лізинг зі знижкою 30% Компенсація -30% на послуги лізингу для ФОП та юридичних осіб, завдяки підтримці проєкту USAID
Борони в лізинг
Отримайте компенсацію 25% вартості цієї сільгосптехніки Діє державна програма часткової компенсації вартості сільгосптехніки та обладнання вітчизняного виробництва

Схожа сільгосптехніка

Пропозиції продавця

Оцініть зручність користування AGRO.RIA?
Наскільки ця сторінка зручна та корисна для вас?