Головна Обране Продати Повідомлення Увійти

Мульчувач БілоцерківМАЗ ПН-2 2024
Біла Церква, Київська обл.

Зберегти
160 000 грн 3 941 $ 3 631 €
На техніку діє програма державної компенсації - 25%
Новий Ціна з ПДВ Навісний Грунтообробний
Компанія Білоцерківмаз
Компанія
Білоцерківмаз Працює з RIA.com 2+ роки
Адреса компанії: Біла Церква, Київська обл. Грушевського 13
Інші пропозиції компанії (58)
Показати номер
Інші пропозиції компанії (58)
Зберегти
Технічні характеристики Мульчувач БілоцерківМАЗ ПН-2 2024
 • Основні
  Виробник БілоцерківМАЗ
  Модель ПН-2
  Рік 2024
 • Спеціальні технічні характеристики
  Кількість ножів, шт 90
  Кількість робочих органів, шт 90
  Рекомендована потужність трактора, к.с. 75
 • Характеристики технічного стану
  Стан техніки Нова

Коментар продавця

Подрібнювач ПН-2,0 подрібнює валки соломи шириною до 1,8 м висотою до 0,45 м з розкиданням по полю, а також зрізає та кришить рештки соняшника, кукурудзи та інших грубостебельних культур для підготовки ґрунту під польові роботи. Агрегатується з тракторами обладнаними точковою навісною системою. Мульчувач ПН-2,0 - це навісний агрегат, який складається з рами, ротора, двох опорних коліс, навіски, ножів і тд. Для роботи мульчувача використовують тягове зусилля трактора. 

Привід мульчувача ПН-2,0 передає крутний момент від ВВП трактору через телескопічний карданний вал на редуктор, обгінну муфту з шарніром, вал, контрпривід. На передній балці рами встановлені шарнірно фартухи, які виконують роль пригинача та захисту від викинутих ротором сторонніх предметів. Для додаткового подрібнення рослинної маси встановлені проти різальні пластини (в нижній частині передньої балки мульчувача). Для скошування та подрібнення рослинної маси встановлений ротор. Ножі закріплюються на роторі, які потім після затуплення однієї різальної частини можна переставити для використання іншої різальної частини. Перед тим, як встановити вал ротора проводиться його балансування, що забезпечує зменшення вібрації та збільшення строку служби.Висота зрізу регулюється за допомогою перестановки опорних коліс. Мульчувач агрегатується на трьохточкову навіску трактора. Переведення мульчувача із робочого положення в транспортне і навпаки здійснюється при допомозі силового гідроциліндра трактора. 

Оголошення створене: 19.05.2024 Переглядів пропозиції: 20 Доданих в oбране: 1 ID пропозиції: 350006272
Отримайте компенсацію 25% вартості цієї сільгосптехніки Діє державна програма часткової компенсації вартості сільгосптехніки та обладнання вітчизняного виробництва

Схожа сільгосптехніка

Пропозиції продавця

Оцініть зручність користування AGRO.RIA?
Наскільки ця сторінка зручна та корисна для вас?