Головна Обране Продати Повідомлення Увійти

Передпосівний комплекс Красилівагромаш АКПН 2023
Вінниця, Вінницька обл.

825 000 грн 20 944 $ 19 343 €
Пропозиція не активна

Схожа сільгосптехніка

Пропозиції продавця

Технічні характеристики Передпосівний комплекс Красилівагромаш АКПН 2023

Коментар продавця

Агрегат комбінований Podillya-600-32 призначений для передпосівного обробітку грунту і виконує за один прохід декілька операцій: - обробляє сліди коліс трактора; - вирівнює поверхню поля; - формує насіннєве ложе оптимальної щільності на задану глибину; - подрібнює брили тандемним котком; - знищує бур?яни на поверхні поля.
Являє собою шарнірно-секційну машину, яка сладається із розпушувачів сліду після коліс трактора, передніх вирівнюючих планок, передніх трубчастих спіральних подрібнюючих котків – це класичний варіант для подрібнення грунтів з високою вологістю, секцій розпушуючих з стрільчатими лапами на вібростійках з підпружинниками, які розташовані у три ряди, при цьому відстань між лапами в ряду 675 мм, а між рядами 510 мм, що дозволяє обробляти забур?янені поля без забивання робочих органів; середніх вирівнюючих планок, задніх тандемних подрібнюючих і ущільнюючих грунт котків, стальні диски яких розташовані у шахматному порядку, що забезпечує їх самоочищення, задніх вирівнюючих планок.
Агрегат АКПН гарантує високу якість роботи навіть на полях з великою кількістю пожнивних решток. Великий термін служби, а саме 7+ років, досягнуто за рахунок якісних та надійних робочих органів.
Оголошення створене: 08.11.2023 Переглядів пропозиції: 47 Доданих в oбране: 3 ID пропозиції: 1933175
Призначення
Оцініть зручність користування AGRO.RIA?
Наскільки ця сторінка зручна та корисна для вас?
slonik_events