Головна Обране Продати Повідомлення Увійти

Посівний комплекс Червона зірка Alcor 2023
Вінниця, Вінницька обл.

Зберегти
2 200 000 грн 55 069 $ 50 808 €
Новий Причіпний Для посівної та посадкової
Компанія Синевир Агро
Компанія
Синевир Агро Працює з RIA.com 3+ роки
Адреса компанії: Вінниця, Вінницька обл. Немирівське шосе 90А
Інші пропозиції компанії (96)
Показати номер
Інші пропозиції компанії (96)
Зберегти
Технічні характеристики Посівний комплекс Червона зірка Alcor 2023
 • Основні
  Виробник Червона зірка
  Модель Alcor
  Рік 2023
 • Вага та об'єми
  Споряджена вага, кг 8000
 • Габарити та розміри
  Робоча висота, мм 3390
  Робоча довжина, мм 12650
  Робоча ширина, мм 5540
  Транспортна висота, мм 3390
  Транспортна довжина, мм 12650
  Транспортна ширина, мм 5540
 • Експлуатаційні характеристики
  Продуктивність, га/год 7-8
  Робоча швидкість, км/год 8-10
 • Спеціальні технічні характеристики
  Максимальна глибина висіву, мм 30-180
  Максимальна ширина захвату, м 7300
  Рекомендована потужність трактора, к.с. 220
  Робоча ширина обробки, мм 7300
  Ширина міжрядь, мм 305
 • Характеристики технічного стану
  Стан техніки Нова

Коментар продавця

Посівний комплекс Ельворті Червона Зірка ( сівалка пневматична ) ALCOR Алькор 7.5 Mini-till

СУЦІЛЬНИЙ ПОСІВ ЗБІЛЬШУЄ ВРОЖАЙНІСТЬ ДО 25%

При суцільному посіві врожай завжди буде більшим – це головне спостереження наших задоволених клієнтів. Посівний комплекс ALCOR 10 виконує суцільний посів на глибину від 30 до 120 мм з чітко витриманою нормою висіву, забезпечує кожному паростку в 3-4 рази більшу площу живлення, ніж при рядовому посіві. Завдяки цій технології врожайність зростає до 25%, а також підвищується якість зерна.

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ СУЦІЛЬНОГО ПОСІВУ ВІД АГРАРІЇВ, ЯКІ «ВИПРОБУВАЛИ» ЦЮ ТЕХНОЛОГІЮ НА СВОЇХ ПОЛЯХ З ПК ALCOR

1. Більше область харчування та освітлення для культурних рослин

2. Площа поля використовується оптимально

3. Суттєва економія на гербіцидах, оскільки бур'янам не залишається місця для розвитку

4. У момент висіву насіння та добрива рівномірно розподіляються за площею та добрива не обпалюють насіння

5. Суцільний посів – це досконала тінь. Якщо на полі є міжряддя, то ґрунт інтенсивно втрачає вологу за рахунок випаровування. Саме вздовж пересушених міжрядь з'являються глибокі поздовжні тріщини, які рвуть коріння рослин. Суцільний посів повністю закриває поверхню поля тінню, створює комфортні умови для розвитку сходів та збереження вологи.

6. Волога – з повітря. Рясна роса дає до 1 мм опадів за ніч. Додатково можна отримати до 50 літрів води на кожен квадратний метр за сезон, а це рівноцінно декільком добрим дощам.

УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ

3 у 1 . Посівний комплекс ALCOR - це пневматична сівалка та агрегат для внесення добрив, а також важкий культиватор з глибиною обробки ґрунту до 16 см в одній зброї: висівну частину можна зняти та використовувати тільки культиватор. Таке рішення дозволяє ефективно оптимізувати парк посівної та ґрунтообробної техніки.

Технологія посіву . ALCOR призначений для суцільного висіву зернових культур за технологіями прямого посіву та Mini-till. Ресурсозберігаючі технології - дає можливість подбати про екосистему свого поля, уникаючи таких технологічних операцій, як оранка і передпосівна обробка.

Широкий діапазон висіву . ALCOR призначений для посіву зернових, зернобобових, дрібнонасіннєвих та інших культур. Завдяки апарату, що висіває, і варіатору досягається норма висіву від 3 до 450 кг на гектар, цей комплекс може сіяти практично будь-яку культуру, що також позбавляє необхідності купувати додаткові посівні агрегати.

П'ЯТЬ ОПЕРАЦІЙ ЗА ОДИН ПРОХІД

З посівним комплексом ALCOR не потрібні додаткові операції до і після посіву, а сам агрегат здатний якісно виконати відразу 5 операцій за один прохід:

• культивацію та 100% підрізання бур'янів на глибині від 30 до 180 мм;
• формування посівного ложа та суцільний посів із нормою висіву від 3 до 450 кг/га;
• внесення в засіяні рядки гранульованих мінеральних добрив із нормою 25-200 кг/га;
• вичісування зрізаних бур'янів та розподіл їх рівномірно по поверхні поля;
• коткування посівів.

ЗА РАХУНОК ЧОГО ЗАБЕЗПЕЧУЄТЬСЯ ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ ALCOR І ЯКІ У НЬОГО ПЕРЕВАГИ ПЕРЕД КОНКУРЕНТАМИ?

ОБСЯГ МАЄ ЗНАЧЕННЯ

Однією з основних переваг є те, що комплекс має великий пластиковий бункер для насіння об'ємом 9630 літрів. Завдяки цьому обсягу ALCOR може працювати без додаткових зупинок на дозавантаження.

Використання бункера з пластику зменшує вагу агрегату, покращує його експлуатаційні характеристики, за рахунок того, що пластик не схильний до корозії.

Гідрофікований завантажувальний пристрій (шнек) – дозволяє полегшити завантаження бункера.

ВИСІВАЮЧА СИСТЕМА ПК ALCOR ЗАБЕЗПЕЧУЄ ПОДАЧУ ПОСІВНОГО МАТЕРІАЛУ З БУНКЕРІВ У РОБОЧІ ОРГАНИ І СКЛАД З:

ВЕНТИЛЯТОР З ПРИВОДОМ

Вентилятор із приводом від автономного дизельного двигуна фірми «Lombardini» потужністю 24 л. с. з паливним баком об'ємом 33 л, що забезпечує роботу до 50 га на одній заправці

ПРИВІД ВІД ГІДРОМОТОРА

Для створення крутного моменту у вентиляторі, можлива комплектація гідромотором за попередньою домовленістю при покупці.

БЛОК РЕГУЛЮВАНИХ КАТУШКОВИХ АПАРАТІВ, що висівають

Блок регульованих висівних котушкових апаратів, встановлених окремо для насіннєвого та тукового бункерів. Котушки виготовлені з поліуретану, а тому мають підвищений ресурс роботи;

ДВОКОНТУРНА ПНЕВМОСИСТЕМА

Двоконтурна пневмосистема для роздільного транспортування насіння та добрив до робочих органів. У порівнянні з конкурентами, у яких встановлена ??одноконтурна пневмосистема, на ALCOR використовується роздільна подача насіння та добрив, що дозволяє висівати та вносити великі норми насіння та добрив, та гарантовано виключає їх забивання у зернотукопроводах.

ГОРИЗОНТАЛЬНІ ДІЛИВЕЛЬНІ ГОЛОВКИ

Пневмотранспортуючі та горизонтальні ділильні голівки, які чудово справляються з посівом навіть важкого насіння зернобобових та бобових культур. Порівняно з вертикальними ділильними головками, горизонтальні ділильні головки сприяють більш рівномірному (на 12% ефективніше) розподілу насіння по сошниках.

ШВИДКЕ НАЛАШТУВАННЯ, ТОЧНІ НОРМИ

ПК ALCOR має безступінчастий механізм передач (варіатор), який забезпечує легке та швидке регулювання норм висіву насіння та добрив, скорочує час на налаштування висівної системи. Можна виставити будь-яку норму висіву, яку вважаєте за потрібну. Апарат можна легко налаштувати під різноманітні види насіння, калібр, вологість.

РОБОЧІ ОРГАНИ

ALCOR оснащений С-подібними стійками і стрілчастими лапами шириною 375 мм (виробництва ELVORTI) з сталевих боров з підвищеною зносостійкістю.

Перевагою робочих органів посівного комплексу ALCOR є унікальна конструкція лапи та розсікача, за рахунок чого виключається влучення землі під лапу. За допомогою перерахованого вище ми домагаємося суцільного посіву - насіння і добрива розподіляються на всю ширину лапи, а за рахунок того, що лапи стоять з перекриттям, смуги стикуються і утворюють суцільний килим сходів.

На ПК ALCOR чистики розроблені спеціально під колеса, що прикочують. Вони повторюють форму накочення і легко очищають з неї бруд. За колесами, що прикочують, встановлені штригелі, які додатково вирівнюють поле.

КОНТРОЛЬ ПЕРЕВІШЕ ЗА УСЕ - ПРОСІВИ ВИКЛЮЧЕНІ!

Наявність системи контролю висіву дозволяє контролювати висів із кожного сошника з кабіни трактора безпосередньо під час посіву. На кожному сім'япроводі встановлений датчик висіву, який відстежує не лише затримку висіву, а й навіть зменшення потоку насіння. На бортовому комп'ютері висвічується оповіщення, а у разі несправності – звукова сигналізація. Крім того, процесор фіксує інформацію: швидкість висіву, кількість засіяної площі, наявність насіння в бункері і т. д. Система налаштовується під будь-який калібр насіння, надійна, вологостійка, не чутлива до трясіння.

ТАК ЧОМУ Ж АГРАРІЇ ВИБИРАЮТЬ ALCOR ?

Сьогодні ринок посівних комплексів досить великий, більшість комплексів відповідають вимогам сучасного аграрія, тому важко зупинити свій вибір на тому чи іншому агрегаті. ALCOR від ELVORTI - це оптимальне рішення для Вашого агробізнесу:

1. Суцільний посів, врожайність підвищується до 25% з гектара, функціональність та простота в експлуатації.

2. За світловий день посівним комплексом ALCOR із трактором 280-320 к.с. можна якісно засіяти від 80 до 120 га. Це дозволяє провести посівну у найкоротші терміни.

3. Істотне ресурсозбереження. Для проведення всього комплексу посівних робіт цілком достатньо одного трактора з механізатором та одного зерновоза з водієм. Повний посівний цикл виконується за один прохід по полю. Ви заощаджуєте паливо, гроші і не переживаєте за результат. ALCOR перетворює посівну на розмірений трудовий процес.

4. Вологозбереження. Від моменту посіву зерна та внесення добрив до моменту прикочування та мульчування ґрунту штригелем проходить кілька секунд. За такий короткий час земля не встигає втратити вологу.

5. Посівний комплекс ALCOR – виготовлений на високотехнологічному заводі, який відповідає усім міжнародним стандартам виробництва сільгосптехніки.

6. Сервісну підтримку та запасні частини можна отримати в межах 24 годин через широко розвинену дилерську мережу. А значить, під час посівної не доведеться простоювати, чекаючи на доставку рідкісної деталі.

7. При посіві посівним комплексом ALCOR із трактором потужністю 320 к.с., витрата палива становить 7 л/га. Все це знижує витрати при виробництві сільгосппродукції і робить роботу з ALCOR вигіднішою в порівнянні з іншими агрегатами, або, при виборі традиційної технології посіву, що потребує парк техніки.

Працюючи на ринку виробництва сільгосптехніки понад 145 років, завод «Ельворті» завжди пропонує аграріям не просто конкурентоспроможну продукцію, а таку техніку, яка є запорукою вигідного аграрного виробництва за сучасних нестабільних економічних умов. Адже основне завдання виробника забезпечити економічність та вигоду використання техніки для кожного її покупця.
Оголошення створене: 26.04.2024 Переглядів пропозиції: 33 Доданих в oбране: 0 ID пропозиції: 1914735
Сільгосптехніка у лізинг зі знижкою 30% Компенсація -30% на послуги лізингу для ФОП та юридичних осіб, завдяки підтримці проєкту USAID
Посівні комплекси в лізинг

Схожа сільгосптехніка

Пропозиції продавця

Інші моделі Червона зірка

Оцініть зручність користування AGRO.RIA?
Наскільки ця сторінка зручна та корисна для вас?