Головна Обране Продати Повідомлення Увійти

Жниварка Бердянські Жатки ПСМ-5 2024
Бердянськ, Запорізька обл.

Зберегти
318 000 грн 7 920 $ 7 299 €
На техніку діє програма державної компенсації - 25%
Нова Навісна Зернобобова
Ім'я не вказано
Продавець
Ім'я не вказано Працює з RIA.com 4+ місяця Інші пропозиції продавця (2)
Показати номер
Інші пропозиції продавця (2)
Зберегти
Технічні характеристики Жниварка Бердянські Жатки ПСМ-5 2024
 • Основні
  Модель ПСМ-5
  Рік 2024
 • Вага та об'єми
  Споряджена вага, кг 499
 • Експлуатаційні характеристики
  Продуктивність, га/год 5
  Робоча швидкість, км/год 12
 • Спеціальні технічні характеристики
  Максимальна ширина скошення, м 9
 • Характеристики технічного стану
  Стан техніки Нова

Коментар продавця

Соєва приставка це сучасна доробка жатки
Соєва приставка - це приспособа для зернової жатки, оснащена особливою конструкцією та спроектована для забезпечення високої продуктивності та ефективності при зборі урожаю низькорозташованних рослин. Приспособа для збору сої призначена для адаптації жниварок вітчизняних та імпортних комбайнів косити на відстані від 25 мм від поверхні поля.

Конструкція подвіски приспособи для збору сої

Наш ріжучий апарат плаваючого типу, що має ресори виготовлені з спеціальної сталі та має конструкцію, що дозволяє прогинатися в діпазоні до 10 см. Це забезпечує оптимальну висоту зрізу, допомагаючи зменшити втрати та збільшити валовий збір бобових на 20-35%. Завод Жаток радить вам ознайомитися з нашою передовою соєвою приставкою, яка виходить далеко за межі стандартних рішень на ринку. Наш виріб не просто конкурує, а перевертає уявлення про ефективність та продуктивність при збиранні сої та гороху. Соєва приставка це сучасна доробка жатки зернозбиральних комбайнів де все продумано до дрібниць. Оскільки ножовий апарат приспособи для збору сої виконую ковзання вздовж поверхні грунту, заради наднизького зрізу, то є загроза потрапляння каменів та пошкодженню жатки або приставки. Тому для запобігання захопленню каменів та інших сторонніх об'єктів під час збиральних робіт, у сєвої приставки ріжучий апарат оснащений гнучкими пластинами, що дозволяють пристосовуватися до рельєфу поля. Це гарантує, що ваше обладнання працюватиме безперешкодно, навіть у важких умовах.

Технічні особливості
Наша соєва приставка - це ідеальне поєднання інновацій, якості та надійності. Завод Жаток зобов'язується надати вам інструмент, на який можна розраховувати при скошуванні низько росташованних рослин. Тобто 25 мм від грунту буде працювати ножовий апарат соєвої приставки. • Трансформація зернової жатки Соєва приставка від Заводу Жаток - це технологічно продумане обладнання, яке трансформує звичайні зернові жатки в продуктивні інструменти для збору врожаю бобових культур, таких як соя та горох. Для яких потрібне охайне та бережливе скошування максимально низько до грунту.Трансформація зернової жатки на сою з приставкой 

 • Регульована Висота Зрізу Однією з ключових переваг є можливість регулювання висоти зрізу від 10 до 100 мм. Це дає сільськогосподарським виробникам можливість точно налаштовувати приставку відповідно до агротехнічних вимог і особливостей конкретного поля.

 • Простий Монтаж Монтаж соєвої приставки на жниварку - це швидкий та простий процес. Спеціально розроблені кріплення дозволяють легко і безпечно встановлювати пристрій, забезпечуючи оптимальну фіксацію.

 • Ширина Захвату жатки для переобладння приспособою для збору сої. Завод Жаток пропонує соєву приставку з вражаючою шириною захвату - від 5 метрів. Це забезпечує великий охоплення поля за один прохід, що дозволяє збирати врожай ефективно та економічно.

 • Використання вдосконаленного дизайну та технологій. Конструкція приставки базується на використанні передових технологій. Автоматичне копіювання рельєфу поля та механізм захисту від сторонніх предметів гарантують безперебійну роботу пристрою в різних умовах та під час роботи на різних типах ґрунту.


 Соєва приставка від Заводу Жаток - це не просто обладнання, що робить зернову жатку як Флекс, аце ключ до ефективного та продуктивного збирання врожаю сої та бобових культур. Мінмальна висота зрізу, простий монтаж, широка ширина захвату та використання передових технологій роблять її ідеальним вибором для сучасного сільськогосподарського виробника.

Оголошення створене: 04.05.2024 Переглядів пропозиції: 42 Доданих в oбране: 0 ID пропозиції: 350005265
Отримайте компенсацію 25% вартості цієї сільгосптехніки Діє державна програма часткової компенсації вартості сільгосптехніки та обладнання вітчизняного виробництва

Схожа сільгосптехніка

Пропозиції продавця

Оцініть зручність користування AGRO.RIA?
Наскільки ця сторінка зручна та корисна для вас?