Головна Обране Продати Повідомлення Увійти

Борона Степаненко і К СТЕП 2024
Біла Церква, Київська обл.

Зберегти
212 040 грн 5 223 $ 4 811 €
На техніку діє програма державної компенсації - 25%
Нова Ціна з ПДВ Навісна Ротаційна Грунтообробна Для передпосівної обробки грунту
Сергій
Продавець
Сергій Працює з RIA.com 10+ місяців Інші пропозиції продавця (10)
Показати номер
Інші пропозиції продавця (10)
Зберегти
Технічні характеристики Борона Степаненко і К СТЕП 2024

Коментар продавця

Борона ротаційна РШ-5.6; 6,2; 7,0; 8,1; 9,3; 14,0(причіпна) (Роторний шип) - призначений для суцільної та міжрядної обробки. Дозволяє обробляти ґрунт при пророслій культурі. Роторний шип призначений для обробки зернових культур, сої, просапних культур, овочів і т.д. і для всіх типів ґрунтів. Особливо ефективне застосування Роторного шипа в регіонах, де здійснюється нестача вологи, для забезпечення вологозбереження та для розпушування на кам'янистих та твердих ґрунтах.

Застосовується для механічної боротьби з бур'янами. Забезпечує збереження вологи та виробляє розпушування на кам'янистих та твердих ґрунтах, які схильні до розтріскування. Обробка ведеться по всій ширині агрегату за наявності рослинних залишків на полі без забивання робочих органів. Якість обробки залежить від швидкості обробки – чим вона вище, тим сильніше агрегат розпушує грунт і розбиває кірку на поверхні поля.

Характеристики та комплектація РШ-5,6
- Спеціальне зубове колесо, що створює ефект віртуального вибуху, який розпушує землю, не завдаючи пошкодження рослині. Шипи виконані із зносостійкого термообробленого металу. Шип прямою або лопаткою на 10 або 13 голок.
- Пружинна стійка має 2 диски з шипами на планці кочення. У кожному диску стоїть два підшипники 6205 закритих металевими кришками.
- Складання рами механічне, для забезпечення транспортної ширини 4,2 м. Стійка цільнотягнута з труби 40х40х4, кріплення стійки до кронштейна та планки з дисками через гартовану втулку. Диск та шипи розжарені та цільнозварні. Шипи виконані із зносостійкого термообробленого металу. Стійка у зборі кріпиться кронштейном до рами жорстко. Механізм копіювання рельєфу поля дозволяє проводити обробку по всій площині без перепусток.

Характеристики та комплектація 6,2;7,0;8,1;9,3; 14,0(причіпна)
- Ротаційна борона СтепАгро РШ розпушує ґрунт, дає повітря (азот, кисень) кореневій системі рослини, викидає бур’ян (білу нитку), закриває і зберігає вологу.
- Стійка комплектується двома шпоровими колесами, колеса зварні на 15 шпор підігнуті під певним кутом або «клепані» на 10 (13) шпор в формі лопатки чи прямих шпор. Шпори термооброблені, що забезпечують цілісність на весь термін експлуатації.
- Шпорові колеса кріпляться смугою 16*45 мм вільного коливання яка забезпечує 100 % копіювання поверхні поля. Кожна стійка і шпорове колесо кріпляться з використанням калених втулок. Завдяки зручному кріпленню кожна стійка легко знімається або переміщується по рамі з можливістю працювати по міжряддю.
- Складання рами гідравлічне

Характеристики
Основні
Країна виробник Україна
Тип Зубова борона
Ширина захвату 5.6 м-14,0 м
Група Легкі та середні
Потужність трактора 55 к.с. - 140 к.с.
Виробник Степ-Агро
Вага 780кг-1400кг

Гарантія. Доставка.
Ми пропонуємо Вам Купити Борону ротаційну РШ від виробника в Білій Церкві, виключно за найнижчою ціною на сільськогосподарському ринку!
А також у Вас є можливість замовити ДОСТАВКУ по Україні даної та іншої сільгосптехніки нашим транспортом, зробити самовивіз або вибрати відправку перевізником.
 
За додатковою інформацією звертайтесь зручним для вас способом
У вказаному номері телефона є Viber/Telegram
**********/

Оголошення створене: 28.05.2024 Переглядів пропозиції: 14 Доданих в oбране: 0 ID пропозиції: 350008521
Отримайте компенсацію 25% вартості цієї сільгосптехніки Діє державна програма часткової компенсації вартості сільгосптехніки та обладнання вітчизняного виробництва

Схожа сільгосптехніка

Пропозиції продавця

Оцініть зручність користування AGRO.RIA?
Наскільки ця сторінка зручна та корисна для вас?