Головна Обране Продати Повідомлення Увійти

Зерноочисна машина ЗСМ ОВС-25СЦ 2024
Царичанка, Дніпропетровська обл.

Зберегти
365 700 грн 9 161 $ 8 522 €
Нова Ціна з ПДВ Стаціонарна
Сніжана
Продавець
Сніжана Працює з RIA.com 6+ років Інші пропозиції продавця (9)
Показати номер
Інші пропозиції продавця (9)
Зберегти
Технічні характеристики Зерноочисна машина ЗСМ ОВС-25СЦ 2024
 • Основні
 • Вага та об'єми
  • Споряджена вага, кг 1054
  Габарити та розміри
  • Робоча висота, мм 2849
  • Робоча довжина, мм 3200
  • Робоча ширина, мм 1764
  Експлуатаційні характеристики
  • Продуктивність, т/год 25
  Характеристики технічного стану
  • Стан техніки Нова

Коментар продавця

На відміну від звичайної моделі ОВС-25С очисник вороху ОВС-25СЦ має інтегрований з машиною циклон. Установка на ОВС-25СЦ циклону дозволила вирішити проблему очищення повітря, що викидається вентилятором ОВС-25С від пилу і легких домішок (дрібні частини листя, зерен, комахи, пісок тощо). Раніше це вирішувалося шляхом встановлення біля ОВС-25С окремо стоячого циклону, проведення до нього повітропроводу від вентилятора ОВС-25 С і установки системи викиду чистого повітря з циклону. Це призводило до значних додаткових витрат і вимагало наявності великого вільного простору. Тепер заводом сільгоспмашин створений очисник вороху стаціонарний ОВС-25СЦ з інтегрованим циклоном, який успішно справляється з очищенням вороху зернових, економить місце і гроші.
Очисник вороху стаціонарний ОВС-25СЦ з циклоном призначений для первинної очистки колосових, круп'яних, зернобобових, олійних культур, кукурудзи, сорго, соняшнику від домішок.  ОВС-25СЦ має надійну, перевірену практикою і вдосконалену конструкцію, встановлюється в зерноочисні агрегати ЗАВ-20, ЗАВ-40, ЗАВ-100 та інші натомість інших застарілих зерноочисних машин.
На відміну від аеродинамічних сепараторів ОВС-25СЦ  очищує колосові, круп'яні, зернобобові, олійні та інших сільськогосподарські культури не лише повітряним потоком, а ще щітками і решетами. Повітряний потік очищається від пилу і дрібних домішок у встановленому на ОВС-25СЦ циклоні.
Основні робочі органи очисника вороху стаціонарного ОВС-25С: приймальна камера, повітряно-очисна частина, решетні стани, шнек фуражних відходів і циклон – змонтовані на рамі.
Зерновий матеріал подається норією в розподільний шнек живильного пристрою машини ОВС-25СЦ. Живить пристрій розподіляє зерно по ширині камери. Розподільник ділить матеріал на дві рівні частини і направляє його в повітряні канали. Повітряний потік через вентилятор забирає легкі домішки в циклон.
Більш великі домішки з повітряного потоку вловлює відстійна камера очисника вороху стаціонарного ОВС-25СЦ. Зерновий матеріал, що пройшов очищення повітрям і розділений на дві рівні частини, потрапляє на верхній і нижній решетні стани. Процес очищення на верхньому і нижньому станах абсолютно однаковий.
Чисте зерно потрапляє на задній приймач. З приймача чисте зерно шнеком подається в нижню голівку передавального транспортера.

Оголошення створене: 29.02.2024 Переглядів пропозиції: 23 Доданих в oбране: 0 ID пропозиції: 350002525

Схожа сільгосптехніка

Пропозиції продавця

Оцініть зручність користування AGRO.RIA?
Наскільки ця сторінка зручна та корисна для вас?
slonik_events